Bedava İnternete Girmek

Hemen hemen tüm operatörlerin zaman zaman düzenlemiş oldukları kampanyalar sayesinde mobil cihazlarınıza bedava internetlerden yararlanmanız mümkündür. Bunların hepsini takip etmek oldukça zor ve zahmetli bir uğraştır.

Turkcell Hat Kullanıcıları İçin Bedava İnternete Girmek

Turkcell müşterilerine en değer veren firma olarak kullanıcılarına zaman zaman bedava internete girme şansı vermektedir. Kendilerinin geliştirmekte oldukları bir çok uygulama sayesinde ücretsiz olarak internet paketleri etkinleştirebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması İle Bedava İnternete Girmek

26 Yaş altı Turkcell hat kullanan müşterileri için düzenlemiş olduğu GNÇ kampanyasına katılabilmek için Turkcell’in programı olan Hesabım giriş yaparak GNÇ bölümünden hediye internet paketinizi alabilirsiniz. Hesabım uygulaması olmayan kullanıcılar için akıllı telefonlarının Google Play Store veya App Store giriş yaparak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Turkcell 4.5G Bedava İnternete Girme Fırsatı

Yeni teknolojiye ayak uydurabilmeniz için Turkcell müşterilerine 4.5G Kalitesi denemeleri için hediye internet paketi verilmektedir. İnternet paketinizi Turkcell merkezlerine giderek hattınızı değiştirdiğinizde otomatik olarak aktifleşecektir.

Turkcell BiP Uygulaması İle Bedava İnternete Girme

Bip uygulamasının Türkiye piyasasında yaygınlaşmasını sağlamak için Turkcell hat kullanıcılarına özel olarak 1 GB sesli görüşme ve görüntülü görüşme sağlayabileceğiniz internet paketi imkanı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra BiP uygulamasının bir diğer kampanyası da 5 Arkadaşınızı Bip uygulamasını kurmasını sağlarsanız otomatik olarak 1 Gb daha internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bip Uygulamasının bedava internete girme fırsatı son kampanyası ise 5 gün boyunca arkadaşlarınızla mesajlaşırsanız 1 GB ek paket hesabınıza yansımaktadır.

Vodafone Seviyorum İnternet Paketi 3 Gb Herkese Bedava İnternete Girme

Vodafone kullanıcıları 3 GB ücretsiz internete girme fırsatından yararlanmasını bilmeyen müşteriler için detaylı bilgilendirmeye çalışacağız. Vodafone Seviyorum interneti müşteri temsilcilerinin hazırlamış oldukları bir ankete katılım sağladıktan sonra hesabınıza otomatik olarak yansımaktadır. Oldukça kolay katılım sağlayabileceğiniz ankette LİNK den ulaşabilirsiniz. Ankette doldurmanız gereken bölümleri doldurduktan sonra son bölümlerden devam etmek istermisiniz bölümü çıkıyor orada evet diyerek devam ederseniz 3 GB internet hakkı kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Detayları Nedir?

• Vodafone müşterileri sadece her hat ile bir kez katılabilmektedir.
• Vodafone kendi sitesinden anket yapıldığı için oldukça güvenilirdir.
• Sizlerin bilgileri 3.şahıslarla paylaşımı yapılmamaktadır.
• Anketi tekrarlamanız size ekstra 3 GB internet kazandırmayacaktır.
• Kazanmış olduğunuz 3 GB internet paketi 1 Gün geçerlilik süresi vardır.
• Diğer firmalardan hat sahibi kişiler anketti doldurursa eğer hattını taşıdıklarında 1 Ay boyunca 3 GB internet paketi kazanmaktadır.

Türk Telekom Selfy Tambu Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk telekom kendi uygulaması olan Tambu sayesinde bedava internete girebilirsiniz. Tambu uygulaması telefonunuzda yok ise marketlerinizden programı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Telefonunuza kuracağınız Tambu uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan hediye kodunuzu bir yere not almayı unutmayın.

Not almış olduğunuz Tambu uygulamasının size vermiş olduğu hediye kodunu TAMBU yazarak bir boşluk bırakın ve not aldığınız kodu yazın. Mesajınızı hazırladıktan sonra 4545 numarasına göndermeniz sayesinde ücretsiz internetiniz aktif olacaktır.

Kampanya kapsamında verilen internet paketi 1 ay geçerlilik süresi bulunmaktadır. Hattınız üzerinden bir kereye mahsus katılım gerçekleştirebilirsiniz.

TivibuGO Bedava İnternete Girmek

Tivibu kullanıcıların mobil versiyonu için düzenlemiş olduğu bedava internet girmenizi sağlayacak paketleri mevcuttur. Seçeceğiniz paketin özelliklerine göre kazanacağınız internet miktarı değişmektedir. En az 1 GB internet En Fazla 5 Gb internet kazanabilirsiniz.
TivibuGO Aile Paketi kullanıyorsanız eğer 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet verilmektedir.

TivibuGO Sinema paket kullanıcıları iseniz aylık 3 GB bedava internette girme fırsatınız oluyor.

TivibuGO Süper paketiniz var ise aylık olarak 5 GB ücretsiz internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı