Bip 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 16 Aralık 2017 Yılında başlamış olup 2019 yılında devam mesajlaştıkça kazan kampanyası sayesinde 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Öncelikle kampanyaya katılabilmeniz için Turkcell Bip uygulamasını akıllı cihazlarınıza kurulu olması gerekmektedir. Akıllı cihazlarında kurulu olmayan müşterileri ücretsiz olarak AppStore Market veya Android Market’ten indirilebilir.

Turkcell Bip Messenger uygulaması üzerinden yapacağınız mesajlaşmalar size internet olarak geri dönecektir. 30 Gün boyunca 250 mesaj gönderimi yaptığınız taktirde 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell dışında hat kullanan kişiler bu kampanyadan maalesef faydalanamazlar. Bu kampanya da 2 GB internetin dışında ilk kullanımında 10 mesaj gönderdiğinizde ekstra olarak hesabınıza 1 GB bedava internet gelecektir.

30 Gün boyunca mesajlaşmaya devam ettiğinizde 250 mesaja ulaştığınız taktirde yıldız kazanacaksınız ve bu yıldız sayesinde 2 GB Bedava İnternet hakkınız olacaktır.

Turkcell Bip Uygulaması İle Bip Yıldızı İnterneti Nasıl Yapılabilir?

Öncelikle Bip yıldızı nedir bilmeyenler için bir açıklama yapalım. Turkcell bip uygulamasını en çok kullanan müşterilerine vermiş olduğu bir rozettir. Bu rozeti kazanabilmeniz için 30 gün içerisinde 250 mesaj gönderimi yapmanız gerekmektedir. 30 günde 250 mesaj gönderirseniz sistem sizi Bip Yıldızı yapacaktır. Turkcell algoritması sayesinde 250 mesaj kuralı otomatik olarak sayılmaktadır. Bip yıldızı olduğunuzda sistem tarafından otomatik olarak 2 gb bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Hattınıza tanımlanan internet paketini Turkcell Hesabım uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Hesabım uygulaması yok ise akıllı cihazlarınızda market uygulamalarınızdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Turkcell Bip Messenger İle 250 Mesaj Gönderdim Fakat İnternetim Gelmedi?

Turkcell bip messenger uygulaması algoritma sistemleriyle yönetilmektedir ve bip yıldızı olmanız kolay değildir. Filtreleme sistemi dahilinde kontroller robotlar tarafından yapıldıktan sonra bip yıldızı olabilirsiniz. Neden böyle bir sistem uygulandığını düşünenler için; kötüye kullanımı engellemek amacıyla yapılmıştır. Rasgele mesajlar sayılmamaktadır. Gerçekten arkadaşlarınızla görüştüğünüze robotları inandırmanız gerekmektedir. Bu yüzden oldukça katı kuralları bulunmaktadır.

Turkcell GNÇ Bip Kullanıcılarına Özel 2 GB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Gsm sektöründe gençleri en çok düşünen firma olduğunu düşünürsek eğer tabi ki gençlerin yüzünü güldürecek hediye dağıtmaya devam etmektedir. Turkcell GNÇ Bip uygulaması sayesinde 26 Yaş altı kullanıcıları için 2 GB bedava internet imkanı sağlamaktadır. Bu kampanya sayesinde sadece bip uygulamasında değil facebook, instagram, twitter gibi sosyal medyalarda da geçerli internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Bip Kampanyasına Katılım Nasıl Oluyor?

Ana kuralımız Genç olmanız gerekiyor. Turkcell genç kavramı 26 Yaş ve altı gruptur. Telefonunuzda bip uygulamasının kurulu olması gerekmektedir. Telefonunuzdan bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan keşfet butonuna tıklamalısınız buraya GNÇ araması yaparak bu kanalı takip etmeniz gerekmektedir. Takip ettikten sonra Bip uygulaması robotları hattınızı kontrollerini sağladıktan sonra size özel 2 GB bedava internet sağlayacaktır.

Turkcell GNÇ Bip Uygulamasını Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell müşteri hizmetlerini 532 ve ya 0 532 532 00 00 numaralarını arayarak ve ya Hesabım uygulamasından iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda iptal işleminiz gerçekleştiğinde hesabınızdan 2 gb bedava internet paketi silinecektir.

Turkcell GNÇ Bip Uygulamasını İptal Ettim Tekrar Katılabilir miyim?

Turkcell bu konuda katı kuralları bulunmaktadır maalesef tekrardan katılım sağlayamazsınız.

Turkcell GNÇ Bip Uygulaması Hediyeleri Nelerdir?

Bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 Gb bedava internet imkanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 250 mesaj gönderimi yaptığınızda 1 GB daha internet kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Bip Kampanyasında Kalan Bakiye Öğrenme Nasıl Oluyor?

Kalan bakiyelerinizi mobil uygulama olan Hesabım uygulamasından ve ya sms ile öğrenebilirsiniz. Sms Bilgileri “KALAN” yazarak 2222 Göndermeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı