Bip Grup Kur İnternet Kazan

Ülkemizin en çok kullanılan ve tercih edilen operatörlerinden olan Turkcel kullanıcılarına her geçen gün yenilikler sunmaktadır. Geliştirdiği kampanyalarla kullanıcılarını memnun etmeye özen göstermektedir. Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde Turkcel Bip grup kur internet kazan isimli bir kampanya başlattır. Rekabetin sıkı olduğu ülkemizde Turkcel’in bu kampanyası güzel bir etki meydana getirdi. Turkcel’liler Bip uygulaması ile mesajlaştıkça kazanıyor. Turkcel’liler kazandıkça daha çok mesajlaşıyor. Her ay kullanım yoğunluğuna göre Turkcel BİP Yıldızları seçmektedir. BİP Yıldızları, bir önceki ayda kullanım yoğunluklarına göre belirlenir. Yıldızların, BİP’ten gelen mesaj içerisinde tanımlanan özel hedefleri ilgili takvim ayında yakalaması istenmektedir. Hedefleri yakaladıkları takdirde haftalık 2 GB internet paketi kazanmaktadırlar.

Turkcell BİP ve Kullanımı

BİP, Turkcel’e özel mesajlaşma uygulamasıdır. BİP kullanıcısı diğer insanlarla internet üzerinden sesli, görüntülü görüşme ve anlık mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Mesajlaşma ve sesli görüntülü görüşmenin yanında silinen mesaj, caps, konum paylaşma, para transferi, grup kurup grupla mesajlaşma gibi özellikleri de vardır. BİP ile yapılan faaliyetlerin hepsi internete bağlıdır. İnternet paketi olmayanlar BİP özelliklerinden yararlanamaz. BİP grup kur internet kazan bu anlamda oldukça değerli bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanabilmek için uygulamayı akıllı telefonunuza indirmiş ve yüklemiş olmanız gerekiyor. Yüklemek için Google Play, Appstore, Appmarket’i kullanabilirsiniz. Veya BIP yazıp 2222’ye kısa ve ücretsiz mesaj gönderip gelen linki tıklayarak indirip yükleyip kullanabilirsiniz.

BİP Grup Kur İnternet Kazan Şartları

Turkcell Bip kullanıcılarına özel olarak yapılan kampanya 19 Mayıs 2017 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir. BİP grup kur internet kazan kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP Yıldızları’na atılan bilgilendirme mesajında belirlenen takvim içerisinde belitlenen hedeflere ulaşması ile mümkün olmaktadır. Buna göre:

• BİP Yıldızları 1000, 3000 veya 5000 hedefine ulaştıkları takdirde haftalık 2 GB internet paketi kazanırlar
• BİP Özel Haftalık 2 GB internet paketi kampanyasından bir müşteri takvim ayı içerisinde sadece 1 defa yararlanabilir.
• Hediye edilen 2 GB’lık internet paketi yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
• Takvim ayı içerisinde kullanılmadığında sonraki dönemlere devredilemez. Ticari gelir elde etmek için kullanılamayacağı gibi 3. kişilere de transfer edilemez. Başka birine satışı yapılamaz.
• Bip grup kur internet kazan ile elde edilen hediyeler, mevcut paketlerden önce kullanılır. Hediyenin kullanımı bittikten sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye başlar.
• USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş bant erişim noktaları, notebook, 3G netbook, Blackberry erişim noktası paketlere dahil değildir.
• Turkcell operatörü, doğrudan dosya paylaşım, internet paylaşımı, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi gibi hizmetler için internet kullanımlarındaki değişim hakkını saklı tutar.

BİP Grup Kur İnternet Kazan Nasıl Katılabilirim?

Her kampanyada olduğun gibi bu kampanyada da katılım şartları bulunmaktadır. Her Turkcell kullanıcısı kampanyaya dahil olamamaktadır. İnternet günümüzde çok fazla kullanılmaktadır. İnternetin olduğu bütün paketler dikkat çekmektedir. Bip grup kur internet kazan için;

• Kampanyaya caps ve sticker gönderimi, lokasyon paylaşımı sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme, BiP üzerinden kişiden kişiye veya kişiden gruba atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı dahil edilir.
• Titreşim mesajı ve BiP Web’ten atılan mesajlar kampanyadan yararlanamaz.
• Turkcell ön ödemeli, faturalı, kurumsal veya bireysel Turkcell kullanıcıları yararlanabilir.
• BİP’in diğer kampanyalarından yararlananlar bu kampanyadan da yararlanabilir.
BİP Grup Kur İnternet Kazan ile İlgili bazı sorular
Kampanya ile ilgili bazı sorulara cevaplar:
• Ne zaman kullanmaya başlarım? Kampanya için gönderilecek bilgilendirme mesajından sonra hediye paketinizi kullanabilirsiniz
• Bir sonraki aya devreder mi? Hayır devretmez
• Hediyeler bitince bilgilendirme yapılır mı? %80 ve %100 kullanıldığında bilgilendirilirsiniz.
• Kalan internet miktarımız nasıl öğrenebilirim? KALAN yazıp 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı