Bil Kullan Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet

Turkcell Bip uygulaması kullanıcılarına hediyeler kazandırıyor. BİP uygulaması üzerinden belirtilen şartlar yerine getirildiği takdirde haftalık 2 GB bedava internet kazanıyorlar. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. Tüm BİP kullanıcıları şartları yerine getirdiklerinden kampanyadan yararlanabilmektedir.

Öncelikle BİP uygulamasında grup kuran ve kurduğu grupta mesajlaşmaya başlayan BİP kullanıcılarına haftalık 1 GB hediye internet göndermektedir. Bu kampanya için katılım sınırı 10.000.000 olarak belirlenmiştir. Bu kampanya 31 gün içerisinde 1 defa hediye internet kazandırmaktadır.

Diğer bir BİP kampanyası ise BİP yıldızları kampanyasıdır. Bu kampanyada BİP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen kişiler BİP yıldızları olarak seçilmektedir. 1000 mesaja ulaşıldığında ise BİP ÖZEL HAFTALIK 2 GB hediye internet paketi kazanırsınız. Bu kampanyada herhangi bir katılım sınırı bulunmamaktadır. Şartları sağlayan her BİP kullanıcısı bu kampanyadan yararlanabilmekte ve haftalık 2 GB internet paketine sahip olmaktadır.

Kampanya dahilinde tarafınıza verilen hediyeler hattınıza yüklendiğinde mesajla bilgilendirilirsiniz ve gelen sms ile hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hediye olarak hattınıza yüklenen internet paketi yalnızca yurtiçinde kullanım için uygundur. Hediyelerin kullanım süreleri dolduğunda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Başka bir internet paketiniz yoksa hediye bitimindeki kullanımlarınız hattınızda bulunan TL’den düşecektir. Kalan haklarınızı “HESABIM” uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için bizi takip etmeye ve BİP kullanmaya devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı