Türk Telekom Bedava İnternet

En güncel kampanyalar dahilinde Türk Telekom operatör hattının düzenlediği hizmetlerin tadını çıkartın. Doya doya kullanabileceğiniz Türk Telekom internet paketi kampanyalarını takip edebilir ve bu ücretsiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bedava internet erişimini deneyerek keyifle kullanımınızı sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz, Türk Telekom operatörünün sunmuş olduğu ücretsiz internet kampanyasından yaralanabilirsiniz. Hattınıza ek olarak bedava internetin tanımlanması adına ilgili uygulama üzerinden işleminizi halledebilirsiniz. Bu başlık üzerinden nasıl kampanyadan yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda Türk Telekomun resmi sunduğu ücretsiz internet veren uygulamalar dışındaki birçok sistemden de bedava biçimde konuşma, mesajlaşma ve internet gibi birçok hediye kazanmanız mümkün. Detaylı araştırma yaparak bu tür sistemlere ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bedava İnternet Veren Türk Telekom Uygulamaları

Deneme ve internet erişimine özel olarak düzenlenen yepyeni tasarımlara sahip Türk Telekom uygulamaları, 30GB’e kadar ücretsiz interneti hattınıza tanımlamaktadır. Sil Süpür adıyla bir oyun algoritmasına sahip bu uygulama, Türk Telekom kullanıcıları tarafından yoğun biçimde ilgi görmektedir.

Özgürce kullanım hakkına sahip olduğunuz internet hizmetlerinizi geçerli süre içerisinde kullanmazsanız, kullanım hakkınız yok olabilir. Bu konuda dikkat etmenizi öneririz.

1. Türk Telekom operatörünün online işlemler uygulamasının en son sürümünü telefonunuza indirin.
2. Telefon numaranız ve Türk Telekom müşteri şifrenizi girip giriş yapın.
3. Sağ üst köşede bulunan hediye paketine tıklayın.
4. Sil Süpür kampanyasından yararlanmak adına oyun algoritmasını uygulayın.

Haftalık olarak Türk Telekom operatör hattının online işlemler uygulamasından bedava bir biçimde internet kazanmak, işte bu kadar basit ve hızlı.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Yıllardır süren ve her sene farklı fikirler ile kullanıcılarının ilgisini çeken Türk Telekom bedava internet kampanyaları, tekrardan varlığını sürdürüyor. Eğer bu tarz bir ücretsiz paket arıyorsanız; YILLAR yazıp 5555’e kısa mesaj yollayabilirsiniz. Yollamanızın ardından kısa süre içerisinde ilgili paket hattınıza tanımlanacaktır.

Hediye internet paketi almanın bir diğer yolu da Selfy kampanyasının koşullarından yararlanmaktır. Bu işlem için yapmanız gereken tek şey GECE yazıp, 4545’e kısa mesaj göndermektir. Göndermenizin ardından kısa bir süre içerisinde ilgili paket içeriği hattınıza tanımlanacaktır.

Daha önce 4.5G hizmetinden ve hızından bahsetmiştik. Türk Telekom ücretsiz internet paketi kazanmak adına 4.5GSIM yazıp 5555’e kısa mesaj yollayabilirsiniz.

Bu tarz kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için Türk Telekom operatörünün SMS ya da e-mail bültenine kayıt olabilir, gelecek olan tüm duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

SMS Yoluyla Alınan Türk Telekom İnternet Paketleri

● Sosyal medya ağırlıklı olarak hediye edilen hizmetlerden biri de aylık olarak harici 2 GB internet hediyesidir. Aylık bazda minimum 25 TL yükleme sağlayan kadın kullanıcılar; 1 GB WhatsApp ve 1 GB’de Facebook ve Twitter kullanım hakkı kazanmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak adına akabin olarak her ay minimum 25 TL yükleme yapmanız gerekmektedir.
● Arayanı Bulma özelliğine kayıt olmak için PLUS yazarak 7065’e kısa mesaj gönderirseniz; bu özelliğe 1 ay boyunca ücretsiz biçimde erişim sağlayabilirsiniz.
● Eğer Selfy kullanıcısı iseniz, 1 GB hediye depo interneti kazanabilirsiniz. Eğer faturalı iseniz sıra ile 1GB/2GB/3GB paketlerinden birini seçerek keyifle ve özgür biçimde kullanımlarınızı sağlayabilirsiniz.
● Kampanya dahilinde 4.5G’ye geçerek paket tarifenizi 2’ye katlayabilirisiniz. Üstelik bu çarpıcı ve etkileyici hizmeti 3 ay boyunca 2’ye katlanmış biçimde sürdürebilirsiniz.

Sizde hiç vakit kaybetmeden hattınızı Türk Telekom’a taşıyabilir, kampanyalardan an ve an yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı