Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Tüm Türkiye’de her yere ulaşarak oldukça başarılı bir operatör olmayı başarmış durumdadır. Milyonlarca müşterisi bulunmaktadır ve her geçen gün bu saynın üzerine müşteri eklenmektedir. Bu durumu yaptığı kampanyalara, her hafta verdiği hediyelere gençlere özel vermiş olduğu internet paketlerine borçludur. Müşteri memnuniyetini öncelik sayan ve onların memnuniyetine memnuniyet eklemek adına sürekli yeni kampanyalar ile yüzleri güldürmektedir.

Yeni yıl ile birlikte güzel bir kampanyada Turkcell’den gelmekte. Kampanyaya katılmak için ilk yapılması gereken şey yeni bir Turkcell hat sahibi almak ya da kullanmakta olduğunuz operatötü değiştirip Turkcell kullanıcısı olmak. Bu aşamayı yerine getirdikten sonra yapılması gereken ise 20 TL ya da üzeri yükleme yapmak. TL yüklemesi yaptıktan sonra herhangi bir katılım mesajı atmanıza gerek yoktur. Kampanyaya katılımınız sağlandıktan sonra 12 ay boyunca her ay 1 GB hediyeniz hattınıza yüklenecektir.

Kampanyaya katılım için son 90 gün içerisinde ya yeni hat almış olmanız ya da hattınıza Turkcell’e taşımış olmanız gerekmektedir. Kampanyayı iptal etmek isterseniz 532 532 00 00 numaralı telefonu arayarak çağrı merkezinden iptal işlemlerini halledebilirsiniz. Kullanıma başlamadan önce mesaj gelmesini bekleyip kullanıma mesajdan sonra başlamanız gerekmektedir. Kampanya kapsamındaki internet hakkınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Hediye gelen internet haricinde bir paketiniz yoksa kullanımlarınız hattınızda bulunan TL miktarından düşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı