Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet

Turkcell 1 Mayısta İşçi dostlarını unutmayarak işçi bayramına özel her kullanıcısına ücretsiz internet hediye etmektedir. Sosyal medya üzerinden daha kolay insanlarla irtibat kurabilmenizi düşünen Turkcell 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü hep birlikte görsellerle kutlayalım diyerek kampanyasını gerçekleştirdi. Turkcell diğer ücretsiz hediye internet paketlerine nazaran 1 Mayısta İşçi dostlarına 10 GB bedava internet kazanma fırsatı vermektedir.

Turkcell 1 Mayıs Ücretsiz İnternet Paketleri

Her yıl olduğu gibi bu yılda ilk 1 Mayıs hediye internet paketi duyurusunu Turkcell yaparak müşterilerinin yüzünü güldürdü. 2018 yılında ilk kampanyasıyla insanları mutlu eden Turkcell 2019 Ücretsiz 1 Mayıs İnternet Paketini bildirdi.

1 Mayıs özel bedava internet paketleri nelerdir bu paketleri nasıl kullanabilirsin diye düşünen arkadaşlara alt bölümde yardımcı olmaya çalışacağız.

Turkcell 1 Mayıs Ücretsiz İnternet Nasıl Kullanabilirim?

Turkcell tüm kampanyalarında olduğu gibi bu kampanyasını da Turkcell kendi uygulaması olan Hesabım uygulaması üzerinden yönetmektedir. Bu uygulamayı App Store, Android market gibi telefonlarınızın uygulama indirme bölümünden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kalan bakiyenizi sms hakkınızı ve internet paketinizin kaç mb kaldığını öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca internet, sms ve ya dakikanız bittiğinde buradan ek pakette satın alabiliyorsunuz.

Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet Kazanma Fırsatı

Turkcell’in kendi uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra programa giriş yapınız buradan hesabım bölümünde bulunan menü bölümünde bulunan ve size özel bölümüne giriş yapmalısınız. Burada sizlere özel 1 Mayıs ücretsiz internet paketi görünecektir. Menü bölümünde bana özele girdiğiniz de 1 Mayıs bedava internet göremiyorsanız eğer yapmanız gerekenler;

1 Mayıs 2019 Tarihinde, Saat 00:00’de Turkcellin Hesabım programını güncelleyerek menü üzerinden “ 1 Mayıs Bedava İnternet “ ve ya “ 1 Mayıs Hediyesi” bir bölüm karşınıza çıkacaktır.

Turkcell 1 Mayıs Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlayabilirsiniz?

Turkcell hemen hemen bütün özel günlerde yapmış olduğu kampanyalar gibi katılım oldukça basit olacağını bilmekteyiz. Kampanya katılmanız için üç seçenek ile karşılaşacaksınız. En kolay ve pratik olanı turkcell kendi uygulaması olan Turkcell Hesabım uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak istemeyen kullanıcılar için turkcell müşteri hizmetlerinden gelecek olan sms sistemine yanıt verebilir ve ya 0 532 532 00 00 arayarak müşteri temsilcinize bağlandıktan sonra kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet Katılım Koşulları Nelerdir?

1 Mayıs için hazırlanmış olan bedava internet kampanyasına katılım sağlamanız için herhangi bir koşul aranmamaktadır. Kampanya devreye girdiğinde tüm mobil hat kullanıcılarına otomatik bilgilendirme gönderilecektir.

Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet Katılımı Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell web sayfasını ziyaret ederek online işlemler bölümünden kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Bu yöntemle yapamadığınız bir işlem olursa eğer 0 532 532 00 00 arayarak müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra da 1 Mayıs Bedava İnternet katılımınızı iptal başvurusu yapabilirsiniz.

Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet Kalan Kullanım Hakkınızı Öğrenme?

Turkcell 1 mayıs bedava internetinizin kaç gb kaldığını öğrenebilmeniz için turkcell uygulaması olan Hesabım programına giriş yaptıktan sonra kalan bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet Kullanım Hakkı Kaç Gündür?

Turkcell 2018 yılında vermiş olduğu 10 Gb internet paketini müşterilerinin kullanabilmesi için 3 gün süre tanımı yapmıştır 3 gün içerisinde kullanamadığınız kalan bakiyeleriniz silinir devir işlemi gerçekleşmeyeceğini bildirmek isteriz.

Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet Kullanan Başka Kampanyadan Yararlanabilir mi?

Turkcell 1 Mayıs Ücretsiz İnternet paketinden yararlanan müşterilerine başka düzenlenmiş olan kampanyalar çakışmadığı sürece başka tarihlerde başka kampanyalar faydalınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı