Turkcell 10 GB Hediye İnternet

Turkcell kullanıcılarına birçok bedava internet kampanyası sunuyor. Bu kampanyalar özel günlerde ya da belli zamanlarda kullanıma sunuluyor. Turkcell bu kez de kullanıcıları için 31 Aralık 2019 tarihine kadar katılabilecekleri 10 GB internet kampanyası sunuyor. Kampanya hakkında bazı genel bilgiler şu şekildedir:

• Turkcell 10 GB hediye internet kampanyasına son katılım 31.12.2019 tarihine kadar uzatıldı.
• Hediye SIM kar içinde yer alan şifreyle lansman tarihi itibariyle geçerli olacaktır ve verilecek internet tutarı 10 GB olacaktır.
• Hediye internetten yararlanabilmeniz için SIM kartınız 4.5G uyumlu olmalıdır ve ses hattı sahibi olmanız gerekiyor.
• İnternet kampanyası başvurularınız SMS ile yapabilirsiniz. İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerli olacak ve 6 ay süreyle kullanma hakkına sahip olacaksınız.
• Promosyon şifresine sahip SIM kartlar, Turkcell aktiviteleri kapsamında özel olarak dağıtılır.
• Turkcell, internet yoluyla mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşımı gibi hizmetleri internet paketleri ile kullanımlarınızda değişiklik yapma hakkını gizli tutacaktır.
• İnternet paketi bir tek internet erişim noktası kullanma yoluyla yapılacak bağlantılarda geçerli olacaktır.
• İnternet erişim noktası; Blackberry cihazlarınca kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılmakta olan Mobil Genişbant erişim noktaları paketlerine dahil edilmez.
• Turkcell 10 GB hediye internet paketi kapsamında bulunan internet bir tek kişisel kullanımınız içindir. Ticari bir gelir elde etmek amacıyla kullanamaz ya da satamazsınız. Bu yasakları çiğnediği belirlenen abonelerle ilgili Turkcell yasal işlem başlatacak ve hatlarını tek taraflı bir şekilde iptal edecektir.
• Paketin tamamını kullandığınızda, kendi aşım tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Hiçbir aşım tarifesi olmaması durumunda ise sizin standart internet tarifeniz üzerinden bir ücretlendirme yapılmaya başlanacaktır.

Turkcell 10 GB Hediye Kampanyası Detayları

Turkcell 10 GB hediye kampanyasına katılabilmek için ENHIZLI yazarak boşluk bırakın ve promosyon şifresini yazıp 2222 kısa mesaj gönderin. Kısa mesaj ile yaptığınız başvuru için hiçbir ücret ödemezsiniz. Kısa mesaj gönderdiğiniz anda paketiniz aktif hale gelecektir. Aktivasyon işlemi için bilgilendirme amaçlı kısa mesaj geldiği an hemen 10 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer ki SIM kart değişikliği yaptıysanız 1 ay içinde mevcut kodunuzla birlikte kısa mesaj gönderdiğinizde Turkcell 10 GB hediye internet paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket 6 ay boyunca geçerli olacaktır ve kampanyanız bittiğinde ya da kullanım haklarınız dolduğunda Turkcell tarafından kısa mesaj yoluyla bilgilendirileceksiniz. Kalan haklarınızı KALAN yazarak 2222’ye kısa mesaj attığınızda sizler de öğrenebilirsiniz.

Hattınız başka bir numaraya yönlendirildiğinde kampanya o numarada geçerli olmaz. Turkcell kampanyaya katılım ile ilgili bir paket sınırı kullanmadı. Ancak kampanyaya katılmak için alabileceğiniz 1 şifreyi 1 kez kullanabilirsiniz. 1 şifreyle 2 defa kampanyadan yararlanma durumunuz söz konusu değildir. Kampanyaya birden fazla katılabilirsiniz. Kampanyaya birden fazla katılabilmek için farklı promosyon kodları kullanmanız gerekecektir. Ücretlendirmeye tabii tutulduğunuzda faturalı hatlarda 1 kb, faturasız hatlarda ise 100 kb olarak yansıyacaktır.

Turkcell 10 GB hediye internet kampanyasına sadece Turkcell çağrı merkezini arayarak iptal edebilirsiniz. Kısa mesaj ya da başka bir iptal etme yolu yoktur. İptal işleminiz yapıldıktan sonra yapmış olduğunuz paket kapsamında kalan kullanım haklarınızı bitene kadar kullanma hakkına sahipsiniz. Ödeme tipi değişikliği, devir, sim kart değişikliği, fatura dönem değişikliği, borç kapama durumlarında paket hakkınız devam etmez. Paket sadece numara değişikliğinde devam eder. Ancak bunun da belli bir bildirme süresi olduğunu unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı