Turkcell 5 GB Bedava İnternet

Turkcell 2019 Yılından önceki yıllardan bir çok hediye internet paketleri dağıtarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamıştır. Neredeyse tüm müşterilerine ücretsiz bir şekilde internet paketleri hediye eden Turkcell 2019 yılında Bedava İnternet dağıtmaya devam etmekte. Diğer hat sağlayıcılarına göre neredeyse 10 kat daha fazla bedava internet dağıtmıştır. Hemen hemen bütün özel günleri es geçmeyerek Bedava Konuşma, Bedava İnternet ve Bedava Sms kampanyalarıyla turkcell kalitesini göstermiştir. 2018 Yılında en çok ilgi gösterilen programları arasında Bip, Salla Kazan ve Enflasyonla Mücadele kampanyaları medyayı sallamıştır.

Turkcell Enflasyonla Mücadele 2019 Kampanyası

Türkiye’nin devlerinin katılmış olduğu neredeyse tüm ticari alanların dahil olduğu enflasyon ile mücadele dahilinde düzenlemiş oldukları kampanya dikkat çekmiştir. Turkcell kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilmeleri için BİP uygulamasını kullanmaları gerekmektedir.

Turkcell Enflasyonla Mücadele 2019 Bedava İnternet Kampanyası Katılım

Turkcell düzenmiş olduğu kampanyaya katılabilmeniz için akıllı telefonunuz olması gerekmektedir. Akıllı telefonunuza kuracağınız BİP uygulaması sayesinde Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Bip uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra uygulamayı açınız. Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza gelen Enflasyonla Mücadele kanalına giriş yapınız. Kanala giriş yaptığınızda ücretsiz olarak internet paketiniz iki katı olacaktır. Yani kullanmakta olduğunuz internet paketi 5 Gb’lık bir paketse eğer otomatik olarak 10 GB olacaktır. Bu tamamen sizin kullandığınız paket doğrultusunda 2 katına çıkmaktadır.

Paycell 3 GB Aylık Bedava İnternet Paketi 2019 Özel

Paycell yönetimin düzenlemiş olduğu kampanya sayesinde Turkcell Kullanıcıları koşulsuz 3 GB Bedava İnternet kazanma fırsatı yakalıyor. Paycell kampanyasından yararlanabilmeniz için paycell kartınız olması gerekmektedir. Paycell kartınız yok ise kolaylıkla alabilirsiniz. Alacağınız kartı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kullanmak istemeyen kişiler içinde sadece Bedava İnternet paketinden yararlanabilirler. Paycell kartınıza yapacağınız yüklemeler sonucunda hattınıza 1 GB internet tanımlanmaktadır ve bu işlemi üç kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır.

Turkcell Salla Kazan İle 5 GB internet Paketi Kazanma

Turkcell kullanıcıları için düzenlemiş ve geliştirmekte olduğu yazılım sayesinde haftalık hediyeler kazanabiliyorsunuz. Şansınıza göre hediyeniz aktif edilmektedir. 5 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Ve bir diğer kampanya sayesinde bunu 2’ye katlayarak 10 GB bedava İnternet kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet paketi 24 GB

Turkcell’in belirlemiş olduğu faturalı paketlerinden birini seçtiğiniz taktirde 12 Ay boyunca kalma sözü verdiğiniz taktirde 1 yıl boyunca her ay 2 gb bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için Turkcell faturalı hat yeni almanız, kontürlü hattınızı faturalı hatta çevirmeniz veya numaranızı faturalı bir şekilde taşımanız gerekmektedir.

Genç Turkcell’liler 1 GB Kazanıyor 2019 Özel

Genç Turkcell kampanyasından yararlanabilmeniz için 26 yaş sınırı bulunmaktadır. Hattınıza yapacağınız 3 TL ve üzeri yüklemelerden sonra 1 Ay boyunca geçerli olacak şekilde hattınıza 1 GB Bedava İnternet alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Bip uygulamasını telefonunuza kurmak ve sol bölümde bulunan Keşfet butonundan GNÇ kanalına bağlanmanız gerekmektedir. Kanala giriş yaptıktan sonra “ GNÇ1GB “ yazmanız yeterli olacaktır. Hattınıza artık 1 GB Bedava İnternet tanımlı olacaktır.

Taraftarlara Özel Turkcell Bedava İnternet

Turkcell geliştirmekte olduğu Goller Cepte uygulaması sayesinden Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Goller cepte uygulamasını akıllı telefonlarınızın Google Play Store veye App Store bölümünden Goller Cepte yazarak ücretsiz olarak kurulumunu yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda Turkcell müşterilerine özel olarak 5 GB Bedava İnternet paketi verecektir. Uygulamaya katılım için sadece Turkcell hat sahibi olmanız yeterli olacaktır. Kampanyadan ayrılmak istediğinizde müşteri hizmetlerini 0 532 532 00 00 arayarak katılımınızı iptal edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı