Turkcell Anneler Günü Bedava İnternet

Ülkemizde ve dünyada 13 Mayıs tarihinde kutlanmakta olan Anneler Günü, her açıdan özel geçmektedir. Birçok annenin yüzünün güldüğü bu özel günde, aynı zamanda alışveriş ve bilişim sektöründe de birçok özel durumdan bahsetmemiz mümkündür. Her yıl Turkcell tarafından sunulmakta olan ücretsiz internet kampanyası da bunlardan sadece bir tanesidir. Turkcell Anneler Günü bedava internet fırsatı, her yıl olduğu gibi 2019 yılında da annelere sunulacaktır. Turkcell abonesi olan bireylerin faydalanabilecekleri bu internet kampanyasında, 1 hafta boyunca geçerli olacak şekilde 1 GB internet doğrudan kişilerin hatlarına yüklenecektir. Bu internet paketi için kişilerden herhangi bir ek ücret alınmayacak ya da onlardan herhangi bir taahhüt istenmeyecektir.

Turkcell Bedava İnternet Fırsatı

Turkcell Anneler Günü bedava internet fırsatı, her yıl düzenli bir şekilde Turkcell kullanıcılarına sunulmaktadır. Her Turkcell kullanıcısının bu bedava internet kampanyasından bir defa faydalanma şansı bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıllara baktığımız zaman söz konusu internet fırsatından kişilerin 13 Mayıs tarihinde başvuruda bulunması gerektiği görülecektir. Kısa süreliğine bile olsa geçerli olan bu internet paketine milyonlarca Turkcell kullanıcısının katılım gösterdiği bilinmektedir. En başta da belirttiğimiz gibi yılda sadece bir defa faydalanabileceğiniz bu internet paketinin sadece 1 hafta geçerlilik süresi bulunmaktadır. Bundan dolayı, 1 GB hediye internet hattınıza tanımlandığında alacağınız kısa mesaj bilgilendirmesi, aynı zamanda kampanya bitiminde de sizlere bildirilecektir. Buradaki süreyi dikkate almalı ve ek kullanımdan da kaçınmalısınız.

Hattınıza tanımlanacak olan 1 GB internet, kesinlikle ücretsizdir ve 1 haftalık süre dolduğunda da kesinlikle yenilenmeyecektir. Bundan dolayı internet paketinizi herhangi bir ücret yansımaması adına iptal etmekle de vakit kaybetmemiş olacaksınız. 2018 yılında bu internet paketinden faydalanmış olan kişiler haricinde, bu paketten ilk kez faydalanacak olan kişilerin doğrudan Turkcell SIM uygulamasını yüklemesi gerekmektedir.

Turkcell Anneler Günü Ücretsiz İnternet

Turkcell Anneler Günü bedava internet fırsatlarından faydalanmak isteyen kişilerin yukarıda da belirttiğimiz gibi ilk olarak cep telefonlarına Turkcell SIM uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Uygulamayı yükledikten sonra ise, aşağıdaki adımları takip etmeleri, 1 hafta geçerli olan 1 GB internet için yeterli olacaktır.

• Mobil cihazlarınıza ilk olarak ücretsiz bir şekilde Turkcell SIM uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.
• Uygulamayı açtıktan sonra ise Çocuklarım bölümüne giriş yapmalısınız.
• Açılacak olan ekrandan Ayrıcalıklarım bölümüne giriş yapmalı, sonrasında da Anneler Günü Hediye İnternet kampanyasına tıklamalısınız.
• Açılacak olan ekranın alt kısmında bulunan Katıl butonuna tıkladıktan sonra, kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları takip eden kişilere doğrudan 1 GB internet kullanımı tanımlanmayacaktır. Öncelikli olarak kişilerin Turkcell tarafından otomatik olarak gönderilecek olan kısa mesajı beklemeniz gerekmektedir. Bu kısa mesajda, hattınıza 1 hafta geçerli olacak şekilde 1 GB ücretsiz internetin tanımlandığına dair bir ibare bulunacaktır. Bu kısa mesaj geldikten sonra, doğrudan internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Görüldüğü gibi, Turkcell Anneler Günü bedava internet fırsatından faydalanmak son derece kolaydır. Sizler de cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde Turkcell SIM uygulamasını yükleyerek hem Anneler Günü’ne özel internet fırsatlarından hem de size özel olarak sunulan ücretsiz interner paketlerinden anında faydalanabilirsiniz. Turkcell SIM uygulaması, şuan Android ya da İOS işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve cep telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulama için de sizlerden hiçbir şekilde ek ücret alınmayacaktır. Bundan dolayı çok düşük bir boyutta olan ve de yıl içerisinde sizlere onlarca farklı fırsatı sunacak olan bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı