Turkcell Anneler Günü Hediyesi

Ülkemizde kutlanan her özel günde Turkcell sevdiklerinin yanında. Turkcell her yıl olduğu gibi 13 Mayıs Anneler Günü kapsamında anneleri unutmuyor. Tüm Turkcell kullanıcılarının faydalanabileceği Anneler Günü kampanyası kullanıma sunuldu. Bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell kullanıcısı olmanız gerekiyor. Turkcell anneler günü hediyesi alabilmek için tek yapmanız gereken Turkcell SIM uygulamasını mobil cihazınıza yüklemek ve bu uygulamadan 1 hafta boyunca geçerli olacak 1 GB bedava internet paketini seçmek olacak. Bununla birlikte size yetmeyeceğini düşünüyorsanız birbirinden avantajlı internet paketlerini de inceleyebilirsiniz. Söz konusu kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilirsiniz ve katılım sadece Anneler Günü içinde yapılabilir. Hediye internet paketi sadece 1 GB limitli olacak ve 1 hafta boyunca dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Hattınıza Turkcell tarafından tanımlanacak internet paketi, otomatik olarak yenilenmez ve paket bittikten sonra mevcut olarak kullandığını internet paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell operatörü, Türkiye’nin en büyük kullanıcı kitlesine sahiptir. Her zaman müşterisinin yanında olan ve hiçbir özel günlerinde onları yalnız bırakmayan Turkcell, Anneler Günü kapsamında da yıllardır olduğu gibi yeniden hediyesini veriyor. Kaliteli kapsama alanı, her gün getirdiği yenilikçi ağı ve hızlı internet hizmeti sayesinde tüketicilerin tercih ettiği operatör, Anneler Günü kapsamında tüm kullanıcılarının da faydalanabileceği Anneler Gününe özel internet paketini tüketicilerin hizmetine sunuyor. Anneler Günü hediyesi katılım şartlarını okuyarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell SİM Anneler Gününe Özel 1GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Dünyanın her yerinde 13 Mayıs tarihinde kutlanan Anneler Günü, ülkemizde de her yıl kutlanır. Turkcell operatörü bu mutlu günlerinde anneleri unutmadı ve 1 GB hediye internet paketi kampanyasını başlattı. Turkcell anneler günü hediyesinden faydalanmak için sizler de Turkcell sim uygulamasını mobil cihazınıza yüklemelisiniz. Daha sonra takip edeceğiniz adımlar şu şekilde olacak:

• Mobil cihazınından Turkcell SIM uygulamasını yükledikten sonra uygulamayı açın.
• Daha sonra uygulama içinde bulunan “Çocuklarım” bölümüne girin.
• “Ayrıcalıklarım” bölümünde bulunan Anneler Günü hediye internet kampanyasını açın.
• “KATIL” bölümünü kullanarak kampanyaya dahil olun ve 1 hafta boyunca hattınıza tanımlanan 1 GB internet paketini kullanmaya başlayın.

Turkcell Anneler Günü Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Turkcell Anneler Günü hediye kampanyasından faydalanmak için belli şartları taşıyor olmanız gerekir:

• Kampanyadan faturalı hatta ya da faturasız hatta sahip olan tüm kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden isteğe bağlı faydalanabilir.
• Kampanya bir tek Turkcell operatörü kullanıcıları için geçerlidir.
• Her Turkcell abonesi bu kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilir. İkinci kez faydalanmak hiçbir şekilde söz konusu olamaz.
• Kampanyaya katılmak için SMS gönderme seçeneği yok. Kampanyaya tek katılım şansınız Turkcell SIM uygulamasını telefonunuza yüklemektir.
• Hattınıza Turkcell tarafından tanımlanan internet paketi limitli olacaktır. 1 GB limitli paket 7 gün boyunca geçerlidir. Bu süre içinde paketiniz biterse mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
• Paketinizden 1 hafta sonunda kalan kullanım haklarınız devretmeyecek ve silinecektir.

Turkcell Anneler Günü internet kampanyasını iptal edebilirsiniz. İptal etmek için SMS gönderimi yapmanız gerekiyor. IPTAL HAFTALIKSIM 1GB yazarak 2222 numaralı hizmet telefonuna mesaj gönderdiğinizde bedava internet paketiniz iptal olacaktır.

Turkcell tarafından düzenlenen hediye internet kampanyaları sadece belirli kullanıcılara ya da tüm kullanıcılara açılır. Kampanyaya katılabilmenin koşulları her zaman değişecektir. Bu yüzden kampanyanın koşullarını ve iptal etme durumlarını iyi incelemeniz gerekir. Turkcell birçok özel günde internet kampanyaları düzenliyor. Anneler Günü kapsamında düzenlenen kampanyanın herkese açık olmasının nedeni de annelerinden uzak olan kişilerin anneleriyle görüşebilmeleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı