Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell sunmuş olduğu bedava internet paketleri sayesinde tüketiciler 2019 yılında bedava internet kampanyaları bir ve ya birden fazlasından faydalanmayı düşünebilirsiniz. Turkcell gibi firmaların sunmuş oldukları paketlerin 1 ay idare edilmesi oldukça zor bu yüzden 2 seçenek bulunuyor ya ücretsiz paketlerden faydalanmalı ve ya oldukça pahalı olan ek paketler satın alınması gerekmektedir.

Turkcell bu konuda oldukça diğer hatlara göre daha fazla hizmet sağlamakta ve bir çok uygulaması sayesinde ücretsiz olarak internet paketleri elde edebilirsiniz. Paketlerin yanı sıra uygulama olarak güncel sürekli bir şekilde Bip bedava internet sayesinde ve Yaani bedava internet uygulamaları gibi internet sağlayıcıları tarafından ücretsiz bir şekilde internet sahibi olabilirsiniz. Bunlardan yararlanabilmek için sizler için hazırlamış olduğumuz yazımızın devamından nasıl elde edebileceğinizi görebilirsiniz;

Turkcell müşterileri ayırt etmeden genellikle tüm müşterilerine aynı şekilde ücretsiz internet hizmetini sağlamaktadır. Diğer firmaların yapmış olduğu yeni gelen müşteri gibi koşullar koymamaktadır. Bunun ana sebebide müşteri memnuniyetine dikkat etmesi ve müşterilerini başka firmaya kaptırmak istememesidir. Turkcell 2019 yılında bedava internet olarak müşterilerin yüzünü güldürmeyi hedeflediğini belirtti.

Turkcell Ücretsiz İnternet 2019 Paketleri

Turkcell Anneleri unutmayarak Anneler günü hediyesi olarak tüm annelerimize 1 GB özel olarak 1 haftalık hediye bedava internet mevcuttur. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell hat kullanıcı annelerimiz Turkcell Sim uygulamasına giriş yaparak çocuklarım ve ayrıcalıklarım menüsüne giriş yapabilir ve orada bulunan Anneler Günü Turkcell Bedava İnternet Paketini ücretsiz satın alabilirler.

Turkcell Platinum 1 GB Ücretsiz İnternet – Doğum Gününüze Özel

Turkcell insanların özel günlerini es geçmeyerek tüm platinum müşterilerine 1 GB bedava internet sağlamaktadır. Bu paketi almanız için tek yapmanız gereken platinum üyesi olmanız gerekmektedir ve doğum gününüzü doğru bir şekilde giriş yapmanız yeterli olacaktır. Böylelikle doğum gününüzde sistem size otomatik olarak 1 gb bedava internet sağlayacaktır.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet 2019 Yılına Özel Bip 2 GB Hediye İnternet Paketleri

Turkcell genç müşterileri için yıllardır bir çok kampanya sağlamıştır. Günümüzde en çok internet ihtiyacı olduğunu düşünülmesi üzerine Turkcell GNÇ 2 GB bedava internet kazanma fırsatı vermiştir. Bu paketi kazanabilmeniz için yapılması gerekenler oldukça kolaydır. Yapmanız gereken işlemler Turkcell Bip uygulamasını indirererk GNÇ kanalını takipte kalmanız gerekmektedir. Takipte kaldığınızda 1 kez alabileceğiniz Turkcell 2 GB ücretsiz internet paketi yüklenecektir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Paketi 2019

Turkcellin en güzel uygulamalarından olan ve her müşterisi için tamemen şansa bırakmış olduğu hediye paketleriyle dolu olan bir uygulaması olan salla kazan uygulaması için sadece yapmanız gereken Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza kurmanız gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra yapmanız gereken menü kısmından Salla Kazan bölümüne geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Uygulama 1 hafta boyunca tek bir şans verecektir ve her hafta farklı hediyeler kazanma fırsatı sağlamaktadır. Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Paketi yakalayabilmeniz için oldukça şanslı olmanız gerekmektedir bu uygulama sayesinde 1 hafta kullanabileceğiniz 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Hattınızı 4.5G Yaparak Hediye İnternet Kazanabilirsiniz

Eksi Turkcell hattınızı Turkcell bayilerine götürerek değiştirme yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için sadece hattınızı 4.5G uyumlu yapmanız yeterli olacaktır. Kampanya kapsamında 4.5G test edebilmeniz için koşulsuz olarak her müşterisine Hediye 10 GB internet hizmeti sağlamaktadır.

Turkcell Bip Uygulaması Kurarak 1 GB İnternet Kazanabilirsiniz

Turkcell Bip uygulamasını ilk defa kullanacak uygulamayı yüklemek isteyen müşterileri için oldukça basit bir yöntem sayesinde 1 Hafta boyunca kullanabileceğiniz bedava internet 1 GB vermektedir. Bunun için yapmanız gerekenler Bip uygulamasını cihazlarınıza kurmak ve bir grup konuşması oluşturmanız gerekiyor bu işlemi yaptıktan sonra sistem otomatik olarak 1GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı