Turkcell Bedava İnternet

Turkcell müşterileri için en çok kampanya düzenleyen bir firmadır. Bir çok etki alanıyla beraber bir çok hediye internet, sms ve dakika hizmeti sağlamaktadır. Kampanyalarında genellikle her hangi bir koşul aramadan ve eski, yeni müşteri ayırt etmeden destek olmaya çalışmaktadır.

Turkcell birbirinden etkileyici uygulamalarından biri de Turkcell Upcall uygulamasıdır. Turkcell’e bağlı tüm müşterileri bu uygulamadan koşulsuz şartsız bir şekilde faydalanabileceği paketler sunmaktadır. Turkcell Upcall bedava internet paketi ile birlikte 2019 yılında geçerli olacak 1 GB bedava internet paketinizi derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamayı bir çoğunuz televizyon, internet ve ya sms sistemleriyle reklamlarıyla karşılaşılmıştır. Bu uygulama günlük hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Turkcell Upcall uygulaması sayesinde sizi arayan kişinin kimlik bilgilerini ve ya acil durum numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde önceden yapmış olduğunuz görüşmeleride detaylandırabilirsiniz. Turkcell Upcall uygulamasını telefonunuzda bulunan Google Play Marketten veya App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz.

Turkcell Upcall Ücretsiz İnternet Paketi Nasıl Yapabilirsiniz?

Turkcell upcall hediye paketinden faydalanabilmek için ilk önce telefonunuzda uygulamanın kurulu olması gerekmektedir. Uygulamayı bir süre kullanıma devam edildikten sonra Turkcell robot sistemleri sayesinde telefonunuza ücretsiz bir şekilde tanımlanacaktır ve kullanıma başlayabileceksiniz.

Turkcell Upcall Ücretsiz İnternet Paketini İptal Edilebilir mi?

Turkcellin müşterileri için sunmuş olduğu Ücretsiz İnternet Paketini 0 532 532 00 00 arayarak müşteri temsilcinize bağlandık sonra kolaylıkla iptal için başvuru yapabilirsiniz. Müşteri temsilcinizle yapacağınız görüşme sonunda otomatik olarak iptal edilecektir.

Turkcell Upcall Ücretsiz İnternet Paketini İptal Ettim Tekrar Alınabilir mi?

Turkcell upcall uygulaması sayesinde almış olduğunuz ücretsiz internet paketini iptal ettirdikten sonra bu kampanyadan tekrardan yararlanamıyorsunuz.

Turkcell Salla Kazan Sayesinde İnternet Paketi Kazanmak?

Turkcell salla kazan sayesinde internet paketi kazanabilmeniz için ilk önce yapmanız gereken telefonunuza hesabım uygulamasını kurmanız gerekmektedir. Bu kampanya da haftada bir kez yararlanabilirsiniz ve kazanacağınız hediye 1 hafta geçerlilik süresi olmaktadır.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell hesabım uygulamasına giriş yaptıktan sonra Salla Kazan bölümüne geçiş yapmanız gerekmektedir. Telefonunuzu salladığınızda size özel hediyeniz ekranız da görülecektir ve otomatik olarak paketinize dahil edilecektir. Telefonunuzun eğer hareket algılama özelliği bulunmuyorsa eğer orada görmüş olduğunuz butona tıklamanız yeterli olacaktır.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Ücretsiz İnternet Paketi Alınabilir mi?

Kampanya dahilinde tamamen şansınıza kalmış olarak bir çok hediye gelmektedir şansınıza göre internet paketi de gelmektedir.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Turkcell salla kazan hediye kampanyasından ayrılmak istediğinizde müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Unutmamanız gereken ise bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Bedava İnternet

Turkcellin geliştirmekte olduğu arama motorunu telefonunuzda bulunan market sisteminden indirdikten sonra Turkcell Bedava İnternet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulamasında İnternet Hediye Nasıl Aktif Edilir?

Yaani Arama Motoru’nu telefonunuza kurduktan sonra bedava internet paketinden yararlanabilmeniz için 10 Gün kullanmanız ve en az 20 arama yapmanız gerekmektedir. Tek koşul budur. Bu işlemleri yaptıktan sonra hattınıza 1 Gb Bedava İnternet yüklenecektir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava 1 GB İnternet

Turkcell kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamaların en başında gelen GNÇ uygulamasından 1 GB bedava internetten faydalanabilirsiniz. Bedava İnternet Paketinden yararlanabilmeniz için uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulamada bulunana “ÇATLAT” bölümüne giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu uygulamanın en güzel yanı haftada 2 Kez alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı