Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

Son dönemlerde internet kullanımının gelişmesiyle birlikte, birçok operatör bedava internet kampanyaları düzenlemeye başladı. Turkcell diğer operatörlerden sıyrılarak, bedava internet konusunda oldukça eli bol davranıyor. Turkcell’in son dönemde ortaya koyduğu GNC Çatlat Kazan kampanyası haftada bir kez hediye internet kazandırıyor. Ancak şimdi anlatacağımız yöntemle haftada 2 kez bedava internet kazanma şansına sahip olacaksınız.

Turkcell, GNC Çatlat Kazan kampanyasıyla haftalık olarak katılan tüm 26 yaşın altında bulunan tüm GNC’lilere birçok hediye sunuyor. Bu kapsamda haftalık olarak kullanabileceğiniz internet paketleri kullanabilirsiniz.

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell kampanyalarına katılabilmek için belli şartlar taşımanız gerekiyor. Turkcell Çatlat Kazan hilesini yapabilmeniz için Turkcell GNC üyesi olmalı ve 26 yaşın altında olmalısınız. GNC paketlerinden birine geçtiğinizde Turkcell GNC uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulama hesabına girerek Çatlat Kazan hilesini uygulayabilirsiniz:

• GNC uygulaması kapsamında size sunulan 2 gün hakkını çoğaltabilmek adına uygulamaya giriş yapın ve daha sonra uygulamayı kapatın.
• Uygulamayı kapattıktan sonra indireceğiniz çalışmakta olan bir VPN bulup yeniden GNC uygulamasına giriş yapın.
• Uygulamaya giriş yaptığınızda “Çatlat” butonuna girerek yumurtayı çatlatmaya başlayın.
• Yumurta kırılma anına gelip tam da sizlere hediyenizi vermek üzere olduğu anda uygulamayı aniden kapatın.
• Uygulamayı kapattıktan sonra direkt olarak uygulama ayarlarına girin ve uygulama verilerini sıfırlayın.
• Bu işlemleri yaptığınız anda telefonunuza bedava internet hediyenize ait detaylar SMS yoluyla iletilecek.
• Turkcell Çatlat Kazan hilesine tam da burada başlayacaksınız. VPN kapatarak tekrar giriş yapın.
• Uygulama verilerini sıfırladığınız için telefon numarası ve şifre bilgilerinizi tekrar girin.
• Giriş yaptıktan sonra GNC uygulaması içinde tekrar “Çatlat” butonuna tıklayın ve hakkınızın azalmadığını göreceksiniz. Yaptığınız bu işlem uygulamayı şaşırtacak ve tekrar mevcut hediyeyi kazanmanızı sağlanacak.

Anlattığımız bu hile kendi yöntemlerimiz arasındadır. Tüm telefonlarda çalışmayabilir. Turkcell’in yaptığı 2 gün kampanyası ve diğer kampanyalar ile kendini kanıtlar ve bu hileleri her zaman yapmanıza gerek kalmayabilir. Turkcell Çatlat Kazan hilesini kullanmanın size hiçbir yaptırımı yoktur ve kullanmak tamamen sizin tercihinizdir.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Ne Kazanabilirsiniz?

Turkcell Çatlat Kazan kampanyası kapsamında bedava internet kazanma şansınız var. 1 saat boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz internet, 30 dakika boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz internet, 1 TL ücret karşılığında kullanabileceğiniz günlük 1 GB’lık internet kazanma şansınız olabilir.

Ancak bazı durumlarda Turkcell operatörü hediyeleri ve Turkcell GNC kampanyası hakkındaki değişiklikleri yapma hakkını her zaman kendinde tutar. Bu yüzden hediye tutarları değişiklik gösterebilir. Turkcell Çatlat Kazan hilesi konusunda yapacaklarınız oldukça basittir. Size saydığımız işlemleri gerçekleştirdiğinizde 2 kez kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

GNC Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

GNC’li olabilmek için Turkcell hattınızın sahibinin kendiniz olması zorunluluğu yoktur. Ülkemizde 18 yaş altında bulunan hat kullanıcıları hattını üzerine alamaz. Hat üzerinize alma işlemlerinizi Turkcell İletişim Merkezleri vasıtasıyla yapabilirsiniz. Turkcell GNC’li olmak istiyorsanız 26 yaşını geçmemiş olmanız gerekir. Bu kuralı taşıyorsanız cep telefonunuzun SMS bölümünden “GNC” yazarak boşluk bırakıyorsunuz “TC kimlik numarası” yazarak 2222 numarasına kısa mesaj yolluyorsunuz. Bu şekilde Turkcell operatörüne başvuruda bulunmanız mümkündür.

GNC katılımcılarına alışveriş, eğlence, etkinlik, kampüs, yemek gibi birçok alanda büyük fırsatlar sağlıyor. Ayrıca anlaşmalı sinemalarda anlaşmalı günlerde indirimli olarak film izleyebilirsiniz. Ayrıca GNC’liler birçok anlaşmalı firmada indirimli olarak sunulan kampanyalardan yararlanma şansına sahiptir. GNC bunun yanında Çatlat Kazan gibi birçok kampanyayla bedava internet kullanma hakkını kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı