Turkcell Hediye Havuzu

GSM Operatörleri içerisinde oluşan dev yarışta her zaman kullanıcılar kazançlı çıkmaktadır, bu anlamda da bu kıyasıya rekabet neticesin de her hafta devam eden hediyeler verilmektedir. Bu hediyeler neredeyse tüm operatörler tarafından gerçekleştirilse de her zaman Turkcell bu konuda daha bonkör davranmaktadır. Sizler de Turkcell kullanıcı iseniz eğer hediye havuzunda ki hediyelerden her hafta yararlanabileceksiniz. Peki, bu hediyeler içerisinde neler var bu yazımız da hep birlikte bunlara göz atalım ve hediyelerden sizler de kendinize düşen payınızı alacaksınız.

Hediye Havuzu Dakika Hediyesi

Turkcell hediye havuzu içerisinde Turkcel’lilerle doyasıya konuşmanız için hediye dakikalar verilmektedir, böylelikle de sizler de dakikalarınızdan gitmeden öncelikle hediyenizi kullanacaksınız. Örneğin 60 dakika hediye dakika kazandınız diyelim ve size gelen kısa mesaj sonrasın da ilk görüşmeleriniz de kullandığınız miktar hediye dakikanızdan düşülmektedir. 60 dakika bittikten sonra normal tarifeniz de ki varsa dakikalarınız yoksa faturanıza işleyecek olan ücretlendirme ile geçerli olmaktadır. Bu anlamda da sizler kalan dakikalarınızı da gözlemleyebilecek ve hediyenizin de kaç dakika kaldığını görebileceksiniz.

Hediye Havuzu İnternet Hediyesi

Hediye Havuzu içerisinde sadece dakikalar değil aynı zamanda da özgürce internette yer almanız için hediye internetler de verilmektedir. 1 GB ile başlayan bu hediyeler 14 GB gibi ciddi bir hediye kapsamına kadar ilerlemektedir. Sizlere verilen bu hediye internetler sayesinde ister sosyal medya da isterseniz de internet siteleri içerisinde özgürce kullanabileceksiniz. Üstelik mevcut internetiniz varsa öncelikle size gelen hediye internetten düşülmekte ve sonrasında mevcut internet kullanımınıza geçiş yapmaktasınız. Tıpkı dakika hediyesi gibi internet hediyesi de öncelikli kullanıma otomatik olarak geçiş yapmaktadır. Bu sayede de sizler daha fazla internet limitinizi düşürmeden hediyelerinizi kullanarak her hafta hediye havuzu ayrıcalığını elde edeceksiniz. Sizlere sunulan bu harika imkân neticesinde de bol bol internetin keyfini çıkartabilecek ve daha ayrıcalıklı bir şekilde Türkcell’i olmanın keyfini elde edeceksiniz.

Hediye Havuzu Kimlere Geçerlidir

Hediye Havuzu kapsamında yer alan hediyeleri Turkcell kullanıcıların hepsi elde etmektedir, sizler farklı bir operatörden Turkcell’e de geçmiş olsanız yine de bu ayrıcalığı elde edeceksiniz. Fatura hat sahiplerine özel olarak uygulanan bu muhteşem kampanya neticesin de hediye dakikalardan tutun hediye smslere ve internetlere kadar birçok sürprizlerle dolu hediyeler sizleri beklemektedir. Aynı zamanda da anlaşmalı kurumlardan da indirimli ürünler satın alabilir alış veriş sürecinde de Türkcell’i olmanın keyfini elde edebilirsiniz. Hediye Havuzu sayesinde artık dakikalarınız ya da internetiniz hiç bitmeyecek çünkü her hafta sizlere bu hediye havuzu kapsamında ücretsiz olarak dakika ve internetler tanımlanmaktadır. Bu sayede de bu harika avantajı elde ederek Turkcell hattına sahip olmanı ayrıcalığını da yaşamış olacaksınız.

Hediye Havuzunda ki hediyeler ne kadar süre geçerli

Her hafta yenilenen hediye havuzunda ki bu hediyeler sizler ister kullanımı tamamlayın isterseniz de yarıda bırakın her hafta otomatik olarak sonlanmaktadır. Yani sizlere 1 GB internet verilmişse ve 7 (Yedi) gün sonunda kalan 500 MB internetiniz varsa bu 500 MB otomatik olarak sıfırlanır ve hediye havuzundan yeni hediyenizi alırsınız. Her hafta yenilenen bu hediye kampanyasının tamamlanma süreci de haftalık olarak belirlenmektedir. Sizler her hafta hediye havuzuna girerek hediyenizi alabilir ve bir hafta boyunca kullanıma hak kazanabilirsiniz. Her hafta farklı sürprizler farklı hediyeler sizleri beklemektedir, dijital platform içerisinde bu hediyelere sahip olabilirsiniz. Hemen siz de halen Turkcell’i değilseniz en yakın bayimize gelin ve sizde Turkcell’i olun bu harika hediyelere sahip olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı