Turkcell Hesabım Bedava İnternet

Ülkemizde 1994 yılından bu yana mobil iletişim alanında ciddi yatırımlar yapmış olan Turkcell, birçok operatöre göre daha kaliteli hizmet sunması ile bilinmektedir. Türkiye genelinde kaliteli bir alt yapıya sahip oluşu ve özellikle de internet kullanımında kullanıcılarına çok fazla hız imkanı sunuyor olması, firmanın tercih edilebilir olmasını da olumlu yönde etkilemiş durumdadır. Kullanıcılarını bünyesinde uzun süre tutmayı amaçlayan firma, zaman zaman ücretsiz kampanyalar düzenlemekte ve onların hayatını kolaylaştıracak birçok uygulamayı da faaliyete sokmaktadır. Bunlardan birisi olan Turkcell Hesabım uygulaması, kişilerin sahip oldukları hat ile ilgili birçok işlemi hızlı bir şekilde yapmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda Turkcell hesabım bedava internet konusunda da kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır.

Turkcell hesabım uygulamasını yükleyen kişilerin en çok kullandığı özellik, tahmin edileceği üzere kalan kullanımların takip edilmesi şeklindedir. Hattınıza tanımlı olan internet paketi, SMS, dakika ya da bunun gibi ek paketlerden ne kadarlık kullanımınız kaldığını uygulama üzerinden kolay bir şekilde takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda Widget özelliği de bu uygulamaya entegre edilmiş durumdadır. Ancak, kullanıcıların bu uygulamayı son dönemlerde daha fazla yüklemesindeki nedenlerden birisi de, Turkcell hesabım bedava internet konusunda da kişilere hizmete başlamasıdır. Yani, cep telefonunuza bu uygulamayı yüklemeniz ile birlikte anlık olarak kampanyalardan haberdar olabiliyor, ücretsiz internet paketlerinizin de hattınıza tanımlanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Turkcell hesabım bedava internet kampanyası, zaman zaman yürürlüğe girmekte ve Türkiye genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmaktadır. Burada kişilere ne kadarlık internet paketi sunulacağı konusu tamamen kampanyaların içeriği ile ilgilidir. Çünkü, hem kişilerin şansına bağlı olarak hem de geçerli olan kampanya koşullarına göre farklı boyutlarda internet paketi sunulmaktadır. Ancak, uygulamayı yükleyen ve ilk kez kampanyalardan faydalanacak olan kişilere şu an geçerli olan 1 GB’lık internet paketi bulunmaktadır. Ayrıca, bu internet paketinden faydalanmak için sizlerin hattının taahhüt süresine bakılmamakta ya da ek taahhüt kesinlikle istenmemektedir. Elde edeceğiniz ve 1 GB boyutunda olan bu interne paketi ise 1 hafta süre ile hattınıza tanımlı olacaktır. İnternet paketi hattınıza tanımlandığında ve kullanım süresi dolduğunda da aynı şekilde sizlere bilgilendirme yapılacaktır. Bundan dolayı paket aşımı yapma durumunuz da tamamen ortadan kalkmış olacaktır.

Turkcell hesabım bedava internet kampanyası haricinde aynı zamanda salla kazan fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Salla Kazan uygulaması, Turkcell hesabım üzerinden sizlere sunulmakta ve her hafta bir kez faydalanma hakkınız bulunmaktadır. Bu kampanya kapsamında, uygulama üzerinden 10 GB’a kadar ücretsiz internet fırsatlarından faydalanma şansına da sahip olabiliyorsunuz. Hesabım uygulamasından aynı zamanda dönem dönem 1 GB, 2 GB, 5 GB ve 10 GB internet paketinden de ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Turkcell kullanıcılarına sunulmakta olan bu fırsatlar hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına tamamen eşit ve ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Eğer sizler de ücretsiz internet paketlerinden faydalanarak Turkcell’in ışık hızındaki internetini doyasıya yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken Turkcell Hesabım uygulamasını yüklemektir. Bu uygulamayı yükledikten sonra faydalanabileceğiniz onlarca farklı hizmetten de ücretsiz olarak faydalanacak ve gün içerisinde hattınız ile ilgili yapacağınız işlemleri de daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Örneğin, hattınızda bulunan tarife kullanımlarınızın kalan miktarlarına bakabilecek, faturalarınız ile ilgili detaylara erişebilecek, fatura ödemesi yapabilecek ya da doğrudan ek paket kullanımına gidebileceksiniz. Onlarca farklı işlem kategorisinin bulunduğu Turkcell hesabım uygulaması ile birlikte aynı zamanda ücretsiz internet paketlerinden faydalanacak, tarifeler ile ilgili bilgi alacak ya da ödenmemiş olan faturalarınızı kart bilgileriniz ile ödeyebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı