Turkcell Lifecell Bedava İnternet

Lifecell, Turkcell ile yapmış oldukları işbirliği neticesinde ülkemiz piyasasına girmiş bir operator markasıdır. Kullanıcılarına çok fazla imkan sunması ve bununla birlikte de ücretsiz internetler ve uygulamalar ile de destek olması ile bilinen Lifecell, daha şimdiden binlerce kullanıcı sayısına ulaşmış durumdadır. Lifecell ile birlikte kişiler hem daha kaliteli bir mobil operator ile çalışmış oluyor hem de birbirinden eğlenceli ve ücretsiz uygulamalar ile de gün içerisinde birçok alanda kolaylık elde etmiş oluyorlar. Turkcell Lifecell ücretsiz internet konusunda ise, kullanıcılar daha Lifecell’e geçiş yaptıkları ilk günden bu yana avantajlardan faydalanabilecektir. Bunun en güzel ve ilk örneği de 8 GB olarak verilen ücretsiz internet paketi şeklinde tanımlanabilecektir.

Lifecell Bedava İnternet

Turkcell Lifecell ücretsiz internet konusunda ele alacağımız 8 GB’lık paket için kişilerin doğrudan Lifecell bünyesine geçiş yapması gerekmektedir. Bunun için ise herhangi bir zahmete girilmesine ya da herhangi bir Turkcell bayisine gidilmesine kesinlikle gerek yoktur. Tek yapılması gereken Turkcell’in internet sitesine giriş yaparak, başvruru formunu doldurmaktır. Başvuru işlemleri sırasında sizden bir form doldurmanız istenecektir. Burada, size iki farklı kategori sunulacaktır. Bunlardan ilki Numara taşıma işlemi konusundadır. Eğer mevcut hattınızı doğrudan Lifecell bünyesine katmak istiyor ve bu sayede de ücretsiz birçok uygulamadan ve hizmetten faydalanmak istiyorsanız doğrudan Numara Taşıma butonunu kullanmanız yeterli olacaktır. Eğer Lifecell avantajları için doğrudan yeni bir hat sahibi olmak istiyorsanız da, burada Yeni Hat butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni hat sahibi olacak kişilerin burada istediği numarayı alma şansı bulunmaktadır. Eğer kullanmak istediğiniz bir Numara var ise, buraya doğrudan yazarak numaranın size tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bedava internetten faydalanmak için ise bu formu doldurmanız yeterlidir. Çünkü, form doldurma işlemi sonrasında hattınız size doğrudan şirket çalışanları tarafından teslim edilecek ve doğrudan da 8 GB ücretsiz internet hattınıza tanımlanacaktır.

Lifecell Ücretsiz İnternet Paketi

Turkcell Lifecell paketleri incelendiği zaman ilk dikkat çeken durum, internet paketlerinin oldukça fazla miktarlarda sunuluyor olmasıdır. Öyle ki, çok uygun fiyatlar ile 25 GB’a kadar ücretsiz bir şekilde internet paketi satın alma şansınız bulunmaktadır. Eğer Lifecell tarafından sunulan bu avantajlı internet paketlerinden birisini satın alırsanız, sistem tarafından da sizlere özel olarak ücretsiz internetler sunulacaktır. Öyle ki, dahil olacağınız paket kapsamında, 2 GB’a kadar ücretsiz bir şekilde elde edebileceğiniz internet paketi doğrudan hattınıza tanımlanacaktır. Tanımlanacak olan ve 2 GB’a kadar sunulmakta olan bu internet paketi ise, 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.

Bu internet paketini, bilgilendirme kısa mesajından sonra doğrudan kullanmaya başlayabilir ya da doğrudan iptali için kısa mesaj gönderebilirsiniz. Size sunulacak olan 2 GB’a kadar ücretsiz internet paketi, faturanıza herhangi bir ücret ile kesinlikle yansımayacaktır. Ayrıca, Lifecell tarafından sizlere ücretsiz olarak gönderilecek olan internet paketi hattınıza tanımlandığı anda doğrudan size bir kısa mesaj ile bildirilecektir. Bu kısa mesajın geldiği tarihten ve saatten itibaren de kullanım yapabileceğiniz 7 gün bulunmaktadır. 7 günün sonunda otomatik olarak internet paketiniz iptal olacaktır. Ayrıca, internet kullanımı ile birlikte kalan kullanımlarınız da yüzde seksen ve yüzde yüz oranına ulaştığında doğrudan size bildirilecektir. Bundan dolayı paketinizin bitmesi ile birlikte ekstra kullanım yapma ve faturanıza da ek ücret yansıması durumlarının önüne geçmiş olacaksınız.

Turkcell Lifecell ücretsiz internet hizmeti kapsamında verilen 2 GB’I iptal etmek için ise IPTAL LIFECELL HEDIYE 2 GB yazmanız ve 2222’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı