Turkcell Paycell Kart Sahiplerine Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell müşterilerini memnun etmeye, güzel hizmetler sunmaya devam ediyor. Bugün bahsedeceğimiz kampanya Paycell Kart sahiplerine özel. Yeni hazır kart sahiplerine özel olarak hazırlanmış kampanyada Paycell Kart kullanarak 6 ay boyunca tarifenize ek herhangi bir ücret ödemeden 2 GB internet paketine sahip olabilirsiniz.

Paycell Kart’ın ne olduğundan bahsedecek olursak; günümüzde oldukça yaygın olan internet alışverişlerinde ya da normal alışverişlerinde kullanabileceği bir bankamatik kartıdır. Bankanızın sizin için açmış olduğu vadesiz hesaplar ile içerik olarak aynıdır. Farklı tarafı ise sizi banka sırasından kurtararak işlerinizi daha kısa süre içerisinde halletmenizde size yardımcı olur. Tek yapmanız gereken şey Turkcell cep merkezlerine gelerek bir Paycell Kart sahibi olmak ve içerisine para yükleyerek kullanmaya başlamak.

Turkcell’in Paycell Kart sahiplerine sunmuş olduğu bedava internet kampanyasının bitiş tarihi 31.12.2018’dir. Kampanyadan nasıl yararlanılacağı kısmına gelince ise öncelikle son 180 gün içerisinde numaranızı Turkcell faturasıza taşımış olmanız ya da yani bir faturasız hat satın almış olmanız gerekmektedir. Hediyeye erişim sağlayabilmek için en az 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir. Yapılan yüklemenin hemen ardından hediyeniz hattınıza yüklenecek ve kısa mesaj yoluyla bilgilendirileceksiniz. İptal işlemi yapıldığı takdirde hediye internet paketiniz hattınıza yüklenmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı