Turkcell Ramazan Bedava İnternet Paketi 2019

Turkcell her özel günde olduğu gibi Ramazan’da da birçok kampanya ile sevenleri kavuşturmaya devam ediyor. Turkcell 2019 Ramazan bedava internet hediyesi ile tüm kullanıcılarının Ramazan ayını hayırlı geçirmesi ve ücretsiz internete girme şansı vermesi ile herkesi sevindirdi.

Turkcell sahura kalkan kullanıcılarını güzel bir kampanya ile karşılayacak. Turkcell her zaman kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi yine ihmal etmiyor. Ramazanın her anında kullanıcılarının gönlünü fethetmeyi yine ihmal etmeyecekler. Turkcell kullanıcıları 2019 Ramazan hediyesi kapsamında birbirinden farklı kampanyalara katılabilir. Ancak 2019 yılında Turkcell kampanyalarına katılabilmek için Bip uygulaması kullanıyor olmanız gerekir.

Sahurda Bedava 2 GB İnternet Paketi

Ramazan ayı içinde sahurda 2 GB interneti kullanamaya başlamak için Bip uygulaması üzerinden 5 farklı kullanıcı olmak kaydıyla mesaj atmanız gerekiyor. Bu işlemi yaptığınızda 2 GB hattınıza tanımlanır. Ancak bu hediyeyi ramazan ayı boyunca sadece gece 02.00 ile sabah 06.00 arasında kullanabilirsiniz.

Ramazan Hafta Sonu 1 GB İnternet Paketi

İstiyorsanız 2019 Ramazan ayı boyunca sadece cumartesi ve Pazar günü kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kampanyası alabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmek için Bip uygulaması üzerinden 10 farklı kişiye mesaj atmanız gerekiyor. Mesaj gönderme işlemi sonrasında tüm Ramazan ayı boyunca her cumartesi ve Pazar 1 GB olarak kullanabilirsiniz.

Ramazan Hafta Boyu 1 GB İnternet Paketi

Ramazan ayı içinde 1 hafta süreyle kullanma şansınızın olduğu 1 GB internet hakkı kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılabilmek için Bip uygulamasından 15 kişiye mesaj göndermelisiniz. Daha sonra 1 hafta süreyle 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Ramazan Boyu 2 GB İnternet Paketi

Ramazan ayı süresince devam eden 2 GB internet kampanyasına ücretsiz katılabilirsiniz. Bip üzerinden 25 kişiye mesaj attığınızda 1 ay boyunca uyguladığınız tarihten başlamak koşuluyla 2 GB internetinizi kullanabilirsiniz. Ramazan ayı geçse de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Ramazan’a Özel 10 GB İnternet Paketi

Turkcell’in en büyük Ramazan paketlerinden biridir. Paketi kullanabilmek için Bip uygulamasında 50 kişiye mesaj atmanız gerekiyor. Ancak Turkcell bu kampanya için bir kota koyuyor. Bu yüzden Ramazan ayı boyunca 10 GB internet paketinden faydalanmak için acele etmeniz gerekiyor.

Turkcell Ramazan’a Özel 3 GB İnternet Paketi

O kadar kişiye mesaj atıp belirli sıralamaya giremeyip 10 GB internet paketi alamadım diye üzülmeyin. Çünkü Turkcell kullanıcılarını her zaman düşünen bir operatördür. 10 GB kampanyasına katılıp sıralamaya giremeyen herkese Turkcell 10 GB değilse de 3 GB bedava internet hediye ediyor.

Turkcell Ramazan Kampanyaları ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Turkcell 2019 Ramazan kampanyalarına katılmak için Ramazan ayı boyunca vaktiniz var. Bunun yanında ise:

• Ramazan 2019 kampanyalarına tüm bireysel kullanıcılar ve kurumsal kullanıcılar katılma hakkına sahiptir.
• Paketi kazanmak istiyorsanız gerekli işlemleri yaptıktan sonra telefonunuza gelecek bilgilendirme mesajını beklemeniz gerekiyor.
• Yukarıda belirtiğimiz tüm hediyeleri birden fazla kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak Turkcell ramazan ayı boyunca oldukça fazla sayıda kampanya sağladığı için tüm kampanyalara sadece 1 kez katılabilirsiniz.

Hediye internet paketleri Turkcell’de sadece ramazan ayıyla bitmez. Turkcell aynı anda birçok bedava internet kampanyasını kullanıcılarına sunuyor. Diğer internet kampanyalarını inceleyerek Turkcell operatörü üzerinden her zaman yararlanabileceğiniz bir internet kampanyası bulabilirsiniz. Turkcell 2019 Ramazan boyunca birden fazla kampanyayla sizleri bekliyor. Turkcell müşteri odaklı bir şirket olduğundan tek bir kampanyayla yetinmiyor ve birbirinden farklı formatta kampanyaları 2019 Ramazan boyunca tüketicileri için kullanıma sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı