Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Turkcell tarafından desteklenmekte olan BIP uygulaması, kişilerin anlık olarak mesajlaşmalarını kolaylaştırmanın yanı sıra, onlara birçok fırsatı da beraberinde sunmaktadır. Bunlardan birisi olan Turkcell sürpriz nokta kampanyası, kişilerin uygulama üzerinden kampanyayı takip etmesi ile birlikte onlara birçok hediye sunmaktadır. Uygulama üzerinden Sürpriz Nokta Kampanyası takip edildiği andan itibaren, farklı lokasyonlar sizlere adeta bir görev olarak gösterilmektedir. Sizler de bu lokasyonlara gittiğiniz zaman birbirinden farklı hediyelerden ücretsiz bir şekilde faydalanmış oluyorsunuz. 2019 yılında da geçerliği bulunan bu kampanyadan, tüm Turkcell kullanıcıları ücretsiz bir şekilde faydalanabilecektir. Ancak, Turkcell kullanıcılarının bu kampanyadan faydalanabilmeleri adına cep telefonlarında BIP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediyeleri

Turkcell sürpriz nokta kampanyasına dahil olan kişilerin faydalanabilecekleri onlarca farklı hediye bulunmaktadır. Bunlara genel olarak baktığımız zaman, günlük ücretsiz internet paketleri, Life Box paketleri, aylık internet paketleri, BIP üzerinden kullanılabilecek dakikalar ve internet paketleri, dergi paketleri, Fizy paketleri, Turkcell aboneleri ile kullanabileceğiniz binlerce dakika sizlere bu kampanya dahilinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta Katılım

Turkcell sürpriz nokta kampanyasına dahil olacak kullanıcıların yapması gerekenler oldukça basittir. Öncelikle kişilerin Turkcell abonesi olması ve cep telefonunda da BIP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Uygulama üzerinden bilindiği gibi belli başlı kampanyaların takibi yapılabilmektedir. Bu yüzden tek yapmanız gereken BIP uygulaması üzerinden Sürpriz Nokta Kampanyası takibine başlamaktır. Burada takip işlemi tamamlandıktan sonra belli başlık lokasyonlar gösterilecektir. Sizler bu lokasyonlara gittiğiniz zaman, doğrudan hediyelerden faydalanmaya başlayacaksınız. Lokasyonlara gittiğiniz andan itibaren uygulama otomatik olarak konumunuzdan tespit yapacak ve sizlere de bilgilendirme mesajları gönderecektir. Bu mesajları aldıktan sonra doğrudan hediyelerinizi kullanmaya başlayacaksınız. Hangi hediyeyi alacağınız ise doğrudan şansınıza bağlıdır.

Turkcell Sürpriz Nokta Katılım Koşulları

Turkcell sürpriz nokta kampanyasından faydalanacak olan kişilerin bilmesi gereken katılım koşulları ve önemli maddeleri, aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

• Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin aktif, bireysel, faturalı, faturasız, kurumsal, ses ya da data hattına sahip olmaları yeterli olacaktır.
• Kampanya kapsamında bulunan hediye paketlerini toplamanız ile birlikte, uygulama tarafından verilecek hediyelerden faydalanabileceksiniz.
• Uygulamayı takip etmeye başladıktan sonra sizlere belli başlı bilgilendirme mesajları gönderilecek ve hediye kazanabilmeniz için gereken yönlendirmeler de bu yöntem ile size sunulacaktır.
• Şuan için günlük toplanabilecek hediye paketlerinde belirli limitler bulunmaktadır. Buna göre kişilerin gün içerisinde toplayabileceği hediyelerin üst sınırı olarak 30 belirlenmiştir. Bu sayının üzerine ne yazık ki çıkılamayacaktır.
• Kampanya kapsamında kişilerin hediye kutusu toplayarak kazanabilecekleri ses hatları; aylık 10 GB, haftalık 2 GB, günlük 2 GB, Haftalık 1 GB, günlük 1 GB, BIP aytlık 1000 dakika, BIP her yöne konuşma dakikası, günlük 1 saat konuşma, günlük 2 saat konuşma, haftalık 250 dakika konuşma, haftalık 500 dakika konuşma, Paycell Kat’a özel olarak sunulan ve Turkcell internet ile dijital servislerde geçerli olan 50 TL hediye kuponu
• Kampanya verileri faydalar birimine ulaştıktan toplamda 24 saat içerisinde hattınıza tanımlama yapılacaktır.
• Faturasız hat kullanıcıları haftalık faydalardan 7 gün geçerli olacak şekilde faydalanacaktır. Aylık paketlerde ise süre 30 gün olarak belirlenmiştir.
• Ilgili paket kapsamında kazanılanlar bir sonraki aya devredilemeyecek ya da farklı bir hatta tanımlanmayacaktır.
• Paket kullanımına başlamanız ile birlikte, kullanım miktarınız yüzde 80 ve yüzde yüze ulaştığında sizlere bilgilendirmeler yapılacak ve kalan kullanım miktarınız sunulacaktır.

Turkcell sürpriz nokta kampanyası ile ilgili bilinmesi gerekenler yukarıdaki gibidir. Sizler de bu noktalara dikkat ederek sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı