Turkcell Toplantıdayım Uygulaması ile 1 GB Bedava İnternet Fırsatı

Turkcell, sağladığı imkânlar ve kampanyalar sayesinde müşterilerine güzel hizmetler sunmaya devem ediyor. Turkcell bu kez Toplantıdayım Uygulamasını kullanan müşterilerine haftalık 1 GB ücretsiz internet hediye etmektedir.

Turkcell Toplantıdayım Uygulamasını anlatmak gerekirse; Bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza yükledikten sonra telefonunuzdaki takvim ile eşleşmektedir. Takvime not aldığınız etkinliklerinizi uygulama takip eder. Uygulamaya yazdığınız etkinlikler dâhilinde sizleri arayanlara meşgul olduğunuz zamanları takvime not aldığınız şekilde karşı tarafın bilgisine sunar. Uygulamayı Google Play ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Turkcell de Toplantıdayım Uygulaması kullanan müşterilerine özel olarak haftalık 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Kampanyaya son katılım tarihi 31.12.2018’dir. Bu uygulamanın ücretli olduğu konusunda sizleri bilgilendirmekte fayda var. Bu servisin ücreti haftalık 6 tl’dir. Kampanyaya katılım sürecinden bahsedecek olursak, öncelikle kampanyaya katılım 15.000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kampanyaya katılım için ise Toplantıdayım servisine üye olan hat sahibi aboneler, servise üyelerini tanımladıktan sonra abonelikleri otomatik olarak sağlanacak ve 1 hafta boyunca geçerli olan 1 GB hediye internet paketleri hatlarına yüklenmiş olacaktır. İptal etmek istediğiniz taktirde 2222 ya da 3814’e “IPTAL TOPLANTI” yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı