Turkcell Yaani 12 GB Bedava İnternet

Türkiye’nin iletişim devi olarak bilinen Turkcell, her geçen gün hayatımıza bir yeni uygulamayı sokmaktadır. Bunlardan en sonuncusu ve en fazla ses getireni de, Türkiye’nin Arama Motoru sloganı ile piyasaya sürülen Yaani uygulamasıdır. Bu uygulama slogandan da anlaşılacağı üzere bir arama motoru görevi üstlenmiş durumdadır.

Hem Turkcell hem de diğer operatör kullanıcılarının faydalanabilecekleri arama motoru, aynı zamanda doğaya da birçok fayda sağlamaktadır. Örneğin, Türkiye için Tarım ve Orman Bakanlığı ile yapılan bir proje sayesinde, Yaani üzerinden yapılacak olan her 100 arama için doğaya bir fidan dikilmektedir. Proje kapsamında ise 1 milyon fidan hedefi bulunmaktadır. Ayrıca, Turkcell Yaani 12 GB internet hediyesi de, arama motorunun tercih edilmesindeki nedenlerden birisidir.

Turkcell Hediye 1 GB İnternet

Turkcell kullanıcıları, App Store ya da Google Play Store üzerinden Yaani uygulamasını cep telefonlarına ücretsiz bir şekilde yükleyebilmektedir. Yükleme işlemi ile birlikte de her ay yenilenecek şekilde 1 GB ücretsiz internet doğrudan hatlarına tanımlanacaktır. Uygulama ile birlikte hattınıza tanımlanacak olan bedava internet, 1 GB Data hediyesini kazandığında operatörüne herhangi bir taahhüt vermeyecek, dilerse Yaani üzerinden aramalarına devam edecek isterse de kazanmış olduğu bu internet diğer uygulamalar üzerinde kullanabilecektir. Kullanıcılar uygulamayı cep telefonlarından silmediğinde ve aktif bir şekilde kullandığında ise her ay bu bedava internet doğrudan hattınıza tanımlanacaktır. Turkcell Yaani 12 GB internet hediyesi, uygulamayı cep telefonunuzdan kaldırdığınızda ya da internet kazanımını iptal ettiğinizde otomatik olarak hattınızdan kaldırılacaktır.

Yaani 1 GB Bedava İnternet Hediyesi

Yaani uygulaması üzerinden hattınıza tanımlanacak olan bedava internetin, bir sonraki aya sarkıtılması, farklı bir kullanıcıya aktarılması ya da Aydan aya biriktirilmesi söz konusu değildir. Bundan dolayı elde ettiğiniz interneti 1 ay içerisinde tüketmeniz gerekmektedir. Turkcell abonelerinin 1 GB bedava internet datasından faydalanabilmesi için cep telefonundan LTE, 3G, Edge ya da GPRS data bağlantılarından birisini kullanması yeterli olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılardan özellikle İOS işletim sistemine sahip cihaz kullanan kişilerin dikkatli olması gereken noktalar bulunmaktadır. Örnek verecek olursak İOS işletim sistemine sahip cep telefonunuzdan bu kampanyaya dahil olmak ve her ay ücretsiz bir şekilde verilen 1 GB internetten faydalanmak için, İOS’un 4.1 ve üzeri sürümünü kullanıyor olmanız gerekmektedir. Bu sürümün altındaki cihazlarda Yaani uygulaması çalışmayacağından dolayı haliyle bedava internet kullanımı da bu kritere uymayan kullanıcılara tanımlanmayacaktır.

Aynı zamanda, Android işletim sistemine sahip olan cep telefonu sahiplerinin de uygulama sürümlerine dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü, Android cihazlarda Yaani uygulamasının sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için Android 4.0 sürümünün ya da daha üzerinin kullanılması şartı bulunmaktadır. Hem İOS hem de Android işletim sistemlerinde sorun yaşamamak adına uygulamayı araştırmadan önce sürüm kontrolü yapmanızda fayda vardır.

Turkcell Bedava 12 GB İnternet

Turkcell Yaani 12 GB internet hediyesi için tüm detaylar yukarıda anlatıldığı gibidir. Eğer cep telefonlarınıza Yaani uygulamasını yükler, uygulama üzerinden de ilk seferde 10 farklı arama yaparsanız, hattınıza doğrudan 1 ay geçerli olan 1 GB hediye internet anında tanımlanacaktır. Bundan sonrasında ise, uygulama cep telefonunuzuda yüklü olduğu zamanlarda bu internet paketi sürekli olarak yenilenecek ve bir yıl dolduğunda da Turkcell tarafından sizlere toplamda 12 GB hediye internet verilmiş olacaktır. Hem Yaani uygulamasını kullanarak hem de Turkcell’in diğer kampanyalarından faydalanarak, ücretsiz internet paketlerinden faydalanmanız ya da diğer kampanyalardan da haberdar olmanız çok kısa bir zamanınızı alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı