Turkcell Yılbaşı Kampanyası 2019

Turkcell yeni yıl ile birlikte müşterilerini memnun etmek için çeşitli kampanyalar yapmaya devam ediyor. 2019’un ilk yeniliklerini müşterilerine yine Turkcell yapıyor. Çeşitli kampanyalarla hadiye iPhone X, Plastation 4 ve internet paketleri vermektedir. Ayrıca Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden her hafta salla kazan kampanyası ile sms, internet ve dakika gibi çeşitli hediyeler kazanmaya da devam edersiniz. Google Play ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama üzerinden fatura ödeyebilir, TL yükleyebilirsiniz.

2019 yılı için geçerli olan kampanyalardan birisi BİP üzerinden geçerli olup siz değerli müşterilere hediye internet kazandıracak olan bir kampanyadır. BİP mesajlaşma uygulaması üzerinden 5 arkadaşınızı uygulamaya davet ederek 1 GB bedava internet hediyesini almaya hak kazanırsınız. Sizlerde arkadaşlarınıza BİP uygulamasını önererek bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet hattınıza yüklendiğinde tarafınıza gönderilecek olan mesaj ile kullanmaya başlayabilir kalan kullanımlarınızı Hesabım uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz. Paket bitiminde sms ile bilgilendirilirsiniz. Bu kampanyadan faturalı ya da faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir.

Yeni Yıl da hediye internet kazanmak için başka bir kampanya ise faturalı hat sahipleri için hazırlanmış. Turkcell faturalı hat sahipleri faturalarını otomatik ödeme talimatı vererek ödedikleri ilk ay için 2 GB bedava internet kazanırlar. Otomatik ödeme talimatını herhangi bir Turkcell bayisine giderek yapabilirsiniz. Bu kampanya yalnızca faturalı hat sahipleri için geçerlidir. Hediye internetiniz hattınıza yüklendiğinde sms ile bilgilendirilirsiniz. İnternet paketinizin bitiminde farklı bir paketiniz olmadığı takdirde hattınızda bulunan TL’den düşecektir.

Turkcell Sarı Kutu kampanyası ile yılbaşına özel olarak Hesabım uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirerek giriş yapın. Daha sonra bana özel bölümünden kutunuzu sallayın. Kutunuzu salladıktan sonra gelecek hediye tamamen şansınıza kalmış. Salla kazan kampanyası dahilinde telefon sahibi de olabilirsiniz, bedava internet sahibi de olabilirsiniz. Yine kazandığınız hediye kısa mesaj ile size bilgilendirilir. İnternet, dakika ya da sms kazandığınızda kalan kullanımlarınızı uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Faturalı ve faturasız hat sahipleri bu kampanyadan yararlanabilirler. Daha çok kampanyadan haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı