Vodafone Bedava İnternet

Belirli aralıklar ile sunulan bedava internet kampanyaları, Vodafone tarafından düzenlenmektedir. Geçerli biçimde sayılan rekabet kampanyaları oldukça arttırılmış ve operatör şirketler arasında adeta hediye internet yarışı başlamıştır. Aktif olarak hizmet veren operatörlerin neredeyse tamamı, aylık veya haftalık bazda bedava internet kampanyasını müşterileri ile buluşturmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet

2019 itibari ile cep telefonu kullanıcıları; deyim yerinde ise internete doyamıyor. Fazla olarak sunulan internet kapasiteleri eskiye oranla bir hayli artmış durumda. Ayrıca bahsettiğimiz üzere rakip şirketler arasında yapılan rekabetlerde bir yenilik eklenerek inovatif kampanyalar da zaman zaman öne sürülebiliyor.

Vodafone 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Düzenlenen kampanyadan yalnızca Vodafone müşterileri yararlanabilmektedir, aynı biçimde cep telefonu hattınız Vodafone olmalıdır. 4.5 G’nin aktif edilmesi üzerine kısa süren birçok kampanyanın yanı sıra Vodafone operatörü tekrardan bir yenilik yaparak 4.5 G internet kampanyasını kullanıcılarına sunuyor. Eğer sizlerde ücretsiz biçimde Vodafone’den internet kazanmak istiyorsanız, Vodafone Bucak ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda Vodafone bünyesinde bulunan ve kullanıcılarına ücretsiz internet sunan Vodafone Güvenli Depo uygulamasını indirebilirsiniz. İndirmenizin ardından gerekli bilgileri girdikten sonra anında hattınıza 1 GB hediye internet paketi tanımlanacaktır.

1 Nisan 2016 yılında sunulan 4.5G hızındaki internet hizmetini yeni öğreniyorsanız, hâla geç kalmış sayılmazsınız. 4.5G hızını test etmek için 4.5G uyumlu hattınızdan 4BUCAKG yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava internet Kampanyası

Hat türünüz ne olursa olsun (faturalı yada faturasız) Vodafone Yanımda bedava internet kampanyasından yararlanmanız mümkün. Operatörde geçerli olan bu kampanya, beraberinde getirdiği süre sonucunda hediye internetiniz anında hesabınıza tanımlanır. Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play veya App Store’den indirip kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturalılara Sunulan Bedava İnternet Paketleri

Operatör tarafından düzenlenen faturalılara özel bu kampanyada, kullanıcılar oldukça şanslı gibi gözüküyor. Sizde faturalı iseniz ve internet paketini denemek istiyorsanız EPOSTA yazıp, boşluk bırakın. Ardından kullanmış olduğunuz e-posta adresini girin ve bu iletiyi 7000’e gönderin. Bu yaptığınız işlem ardından kazanacağınız bedava internet, hattınıza kısa süre içerisinde tanımlanacaktır.

Bu işlemde herhangi bir ücret ödemeden bedava internetin keyfini ve hızını yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda Vodofone operatörü kullanıcıları, S yazıp 7000’e mesaj gönderirlerse hatlarına ufak bir miktar hediye tanımlanabilir.

Vodafone Süper Abone Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanya dahilinde değişikliğe sürüklenen Süper Abone Kampanyası, 8GB yerine aylık olarak sadece 2GB internet kapasitesine düşürülmüştür. Bu kampanyadan daha önce yararlanmayan kullanıcılar, hızlıca bulunan 2GB internet kapasitesini hatlarına tanımlattırabilirler.

Eğer sizde Vodafone kullanıcısı iseniz bu tür kampanyalardan haberdar olmak adına SMS bültenine kayıt olabilirsiniz. Ayrıca hattınız ile ilgili tüm bilgi ve sorgulamaları Vodafone Yanımda uygulaması ile öğrenebilirsiniz.

Operatör Değişikliği Nasıl Yapılır?

Eğer bulunduğunuz operatörden Vodafone’ye taşınmak istiyorsanız taahhdütünüzün olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer belirli bir taahhaddütünüz yok ise 4 gün içerisinde operatörünüzü değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

Öncelikle size yakın bir Vodafone bayiisine gitmeniz gerekmektedir. Ardından görevliden hat taşıma adına yardım istemelisiniz. Gerekli belgeler sağlandığı taktirde hattınız başarıyla Vodafone’ye taşınacaktır.

Ayrıca Vodafone’ye yeni geçiş yapanları birçok kampanya ve indirim karşılacaktır. Yeni hat kullanıcıları bu kampanya ve indirimlerden 1 sene boyunca belirlenen fiyat tarifesine göre yararlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı